top of page
Ultimate-Makerspace-Guide-Header.jpg

Biz Kimiz

Kodlama, robotik ve maker alanında uçtan uca çözümleri ile okulların, şirketlerin ve bölgesinde atölye açmak isteyen girişimcilerin ihtiyaçlarına çözüm üreten genç ve dinamik eğitim teknolojileri şirketiyiz.

2016 yılından bu yana alanında lider kuruluş Atölye Vizyon ve Pinoo Robotics'in bir girişimi olarak faaliyetlerimizi aynı çatı altında sürdürmekteyiz. 

Kurtköy ve Ataşehir şubelerimiz ile fiziksel hizmetlerimize devam etmekte ve aynı zamanda robotikkodlamaatolyesi.com ile tüm Türkiye'de kodlama, robotik ve maker atölyeleri kurmakta, eğitmen eğitimleri vermekte, içerik ve müfredat sağlamakta ve danışmanlık yapmaktayız.

Kodlama, robotik ve maker konularında gerçekleştirmeyi planladığınız kurumsal ve sosyal sorumluluk projelerinize yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimimizle değer katıyoruz.

İlkokuldan üniversiteye kadar her türlü atölye çözümünüzde A'dan-Z'ye çözüm üretmekte ve her bütçeye uygun avantajlı teklifler sunmaktayız.

Eğitim, garanti ve destek süreçlerinde hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile sürdürülebilir, etkisi ölçülebilir, verimli çalışmalar yapmanızı sağlıyoruz.

Atölye Vizyon ve Pinoo Robotics kalitesi için lütfen bize ulaşın.

bottom of page