top of page

Robotik Kodlama Atölyenizi Birlikte Kuralım

Sizin isteklerinizi dinleyelim, tecrübelerimizi sizinle paylaşalım, tam donanımlı atölyemizde online ya da yüz yüze görüşme planlayalım ve demo yapalım, atölyenizi kararlaştırdığımız şekilde en uygun rakamlarla hayata geçirelim. Danışmanlık ve mentörlük ile her zaman kullanılmasını ve icat çıkarılmasını birlikte sağlayalım.

Citrus Fruits

%100 Memnuniyet Garantisi

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde %100 memnuniyet garantisi sunarız. Amacımız aklınızdaki atölyenin çok daha donanımlısını hayata geçirmek için yol gösterici olmak. İşi öğrenmenizi ve doğru karar verebilmenizi sağlamaktır. Bunu yaparken karşılıklı saygı ve güveni esas alır ve size karşı her zaman dürüst oluruz.

Beyaz Tahtanın Yanında Poz Vermek
Yardım Hattı Danışmanı

Eğitim, Garanti, Destek

Atölyeyi kurmak işin en kolay ve en keyifli tarafıdır. Bizim işimiz atölye kurulunca bitmez, aksine yeni başlar. Eğitmen eğitimi, içerik ve müfredat oluşturma, veli ve personel bilgilendirme toplantıları, garanti ve destek prosedürlerinin oluşturulması ile işin en önemli aşamalarında tecrübe ve profesyonelliğimiz ile her zaman yanınızdayız.

Atölye kurmak önemlidir. Daha önemli olan atölyeyi çalışır tutmak ve hakkını verecek çalışmalara imza atmaktır. Biz bunu sizinle birlikte hayata geçiriyoruz.

bottom of page