top of page
  • Yazarın fotoğrafıRobotik Kodlama Atölyesi

Mucit ruhlu çocuklar için Robotik Kodlama

Çocuğunuz icat çıkarmak, yeni şeyler keşfetmek, mucit olmak istiyor olabilir..


Evde kullanılan ya da kullanılmayan bir çok şey onun için farklı anlam ifade edecektir mutlaka.. Birleştirmek, ayırmak, bozmak, kurcalamak eğilimindeyse korkmayın sakın. Bu çok normal..


Tuvalet kağıdı ya da havlu rulolarını bantlayan, silikon tabancısını çok seven, tornavida, elektrik setleri, arduino setleri, pinoo'lar, scratch derken ortaya kesin bir şeyler çıkacaktır..


Robotik kodlama atölyeleri bu sebeple var.. Okulda ve özel atölyeler ile siz de çocuklarınızı destekleyebilir ve içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmaları için yardımcı olabilirsiniz. Kendi gibi düşünen arkadaşlar ile tanışmaları yaşamlarına renk getirecek ve voltran'ı oluşturmaları kolaylaşacaktır :)


Atölye Vizyon Kurtköy ve Ataşehir şubeleri ile çocukların ve ailelerinin yanında.. Robotik kodlama setleri, ahşap tasarım setleri, 3 boyutlu yazıcılar, el aletleri ve onlarca materyal mucit ruhlu çocukları bekliyor.


Robotik kodlama icat çıkarmayı seven çocuklar için harika bir araç. Çocuğunuz ile çocuk olun ve sizlerde icat çıkarın, hayatın tadını birlikte çıkarmaya çalışın. Pinoo kodlama ve robotik eğitim setleri birlikte kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.


Aynı zamanda robotik kodlama ve maker atölyesi kurmak isteyen şahıs ve şirketlere yılların verdiği bilgi birikimi ile danışmanlık ve mentörlük desteği sunuyoruz.


Atölye Vizyon ve Pinoo çocuğunuza vereceğiniz harika hediyeler..
6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page